Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Matura. Matematyka próbna 2011 - odpowiedzi, pytania, ARKUSZE

Utworzony przez karolina, 3 listopada 2010 r. o 13:11 Powrót do artykułu
w tych waszych odp w pdf jest w 17 bład ;p powinno byc odp C!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w zadaniu 17 poprawna odpowiedz to C!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam mógł by mi ktoś powiedzieć dlaczego w zadaniu 6 jest odpowiedź A ?? A ogólnie maturka taka sobie, do napisania. Osobiście bez powtarzania i na bani:) powinienem mieć jakieś 50%-60% A zadanie ostatnie z otwartych tj.34 BANALNE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w 25 chyba 2. bo mediana to srednia 2 srodkowych liczb. a 3+1/2=2
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
piwosz napisał:
w 25 chyba 2. bo mediana to srednia 2 srodkowych liczb. a 3+1/2=2
Dwóch środkowych ale po ustawieniu nie malejąco,czyli odpowiedź D bo 3+4/2= 3,5
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
DANIEL napisał:
Witam mógł by mi ktoś powiedzieć dlaczego w zadaniu 6 jest odpowiedź A ??
jest taki wzorek: log(b^r)=r*(logb) korzystając z tego, wiemy że (omijam podstawy = wszędzie są 5) log z a przy podstawie a = 1, podsumowując: log5=1 log125=log(5^3) = 3*(log5) = 3*1 zatem: log5-log125=1-3=-2.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
weroni napisał:
w tych waszych odp w pdf jest w 17 bład ;p powinno byc odp C!!!!
potwierdzam:) w przybliżeniu wychodzi 44,7
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak by ktoś jeszcze nie zauważył, to są już pełne rozwiązania wszystkich zadań http://www.zadania.info/d5/50783
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
was to już chyba dobrze poje*** żeby dodawać komentarze o maturze o godzinie 3 rano
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Basia napisał:
A mnie dziwi to , że jesli jesteś taki dobry z matmy masz tylko 8 z zamkniętych. Ja jestem z matmy w miarę i z otwartych mam 10 a z zamkniętych 18 pkt więc uważam, że była ona prosta. Po prostu trzeba się uczyć! Mój nauczyciel przerobił z nami wszystko. Poza tym pracujemy (jako moja klasa) w domu, rozwiązujemy zadania itp. Poza tym mamy dodatkowe zajęcia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no chyba napisal ze nie przerobili wszystkiego u nich w szkole! ja tez nie mialam kombinatoryki,stereometri,planimetri dopiero skonczylam statystyke ..gdybym miala przerobiony material na pewno poszloby mi lepiej... 20 z zamknietych, 4albo 5 z otwartych..a to przez to ze reszta co byla w otwartych w ogole nie byla wytlumaczona u mnie na lekcji... a jezeli mialas juz wszystko i Twoj nauczyciel Ci wytlumaczyl i robisz zad. to dlaczego tylko tyle pkt.? Najpierw spojrz na siebie a pozniej takie smieszne teksciki pisz do innych .. bo przed nami jeszcze normalna matura a wtedy mozesz sie zdziwic, bo ten co teraz dostal malo pkt.mimo tego ze jest dobry z maty moze normalna napisac o wiele lepiej od Ciebie pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znam Magde Jurek z podstawówki.To dziewczyna bardzo zdolna z przedmiotów ścisłych -brała udział we wszystkich konkursach matematycznych i nie dziwie się ,że dla niej ta matura była prosta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znam Magde Jurek z podstawówki.To dziewczyna bardzo zdolna z przedmiotów ścisłych -brała udział we wszystkich konkursach matematycznych i nie dziwie się ,że dla niej ta matura była prosta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JEŚLI TO CZYTACIE TO LEPIEJ WYJDZCIE Z TEJ STRONY BO WYNIKI MATUR KTÓRE PODANO SĄ NAPISANE PRZEZ JAKIEGOŚ IDIOTĘ CO NIE UMIE LICZYĆ. CZYLI KRÓTKO MÓWIĄC SĄ BŁĘDNE .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na serwisie Mega Matma znalazłem maturę z matematyki w formie interaktywnej. Dla zarejestrowanych użytkowników. Zaznaczasz tam swoje odpowiedzi i możesz je od razu sprawdzić. I porównać z prawidłowymi. Wszystko jasno i klarownie opisane. Polecam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MATTi napisał:
JEŚLI TO CZYTACIE TO LEPIEJ WYJDZCIE Z TEJ STRONY BO WYNIKI MATUR KTÓRE PODANO SĄ NAPISANE PRZEZ JAKIEGOŚ IDIOTĘ CO NIE UMIE LICZYĆ. CZYLI KRÓTKO MÓWIĄC SĄ BŁĘDNE .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jako student drugiego roku na politechnice mogę potwierdzić, że odpowiedzi podane w tym PDFie są prawidłowe, oczywiście poza tym babolem w zadaniu 17-stym. Pan parę postów wyżej albo sam nie umie liczyć, albo patrzył na nie ten arkusz co trzeba. Matura próbna nie była trudna, nie była też na szczęście aż tak banalna jak zeszłoroczna w maju. Niektóre zadania były żmudne, ale w końcu 170 minut to kupa czasu i każdemu powinno tyle wystarczyć (a jeśli nie to znaczy, że się gdzieś zamotał, albo nie ma pomysłu co robić dalej).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jestem w klasie maturalniej, matura napewno na 100% napisana przezemnie ale ten wasz blad w zadaniu 17 az razi wiec prosze zmiencie go jak najszybciej bo to swiadczy tylko o niekompetencji waszego serwisu. jak sie reklamujecie ze macie odpowiedzi to przynajmniej miejcie je poprawne bo to wstyd i brak wiedzy oznacza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lol napisał:
Sory bardzo jak ktos zdaje rozszezenie to na pewno bylo latwe... ale jak ktos ma taka pania od matematyki jak ja to przepraszam bardzo wiec nie mowcie jaka banalna bo dla mnie byla trudna niektore zadania proste ale tylko niektore... wiec nie podnoscie cisnienia tym ktorzy nie sa geniuszami matematycznymi... tym co zaje poszlo no to super ale nie wysmiewajcie sie z tych co nie umieja ok? taka moja mala prosba milusinscy...
Zgadzam się. Czytając to forum odczuwam to samo ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Matura była łatwa. Żeby mieć te 30% wystarczyło umieć korzystać z karty wzorów. Jeśli ktoś chciałby napisać na 100% to naprawdę musiał się wysilić, ale właśnie o to chodzi, żeby lepszy wynik mieli lepsi uczniowie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 7 z 9

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...